داستان ما

کلینیک تخصصی دکترسازه توسط گروهی از کارشناسان و مهندسان متخصص و با تجربه به عنوان یک استارت آپ جدید در سال 97 آغاز به کار کرد.

دکتر سازه اولین و تنها مجموعه تخصصی در زمینه انجام معاینه فنی مهندسی ملک و کارشناسی ملک، در ایران است. همچنین دکترسازه دارای گواهی نامه عضویت در موسسه بین المللی بازرسی خانه جهان نیز است.

دکترسازه به شما کمک می­کند قبل از خرید یا اجاره، از شرایط ساختمان و وضعیت سلامت آن و هزینه­ های احتمالی بازسازی و اصلاح آن اطلاع پیدا کنید.

بیانیه ماموریت

مجموعه مهندسی دکترسازه یک  کلینک تخصصی معاینه فنی ساختمان است که در تمامی حوزه های مهندسی ساختمان با هدف انجام بازدیدهای تخصصی و ارائه گزارش مکتوب کار خود را آغاز نموده. این مجموعه تلاش خواهد کرد با همراهی مشاورین املاک به مشتریان در امر انتخاب مسکن جهت اجاره یا خرید و فروش ساختمان استاندارد، ایمن، و مطلوب کمک نماید. حقیقت یابی ،مشتری مداری و پاسخگویی در کنار بهره مندی از بازرسان خبره و دارای صلاحیت حرفه ای از اصول رفتاری دکتر سازه بوده که با استفاده از چک لیست های جامع و کاملا منطبق با مقررات ملی ساختمان تمایز و اطمینان را برای مشتریان به ارمغان میاورد. همکاری تنگاتنگ با اتحادیه مشاورین املاک، استفاده از مهندسان مجرب و عضویت در موسسات بین مللی باعث شده است با دکتر سازه در بازار هدف و فضای مجازی به عنوان یک برند قابل عتماد و ارزش آفرین شهرت یابد

چشم انداز:

تبدیل شدن به مرجع دریافت اطلاعات فنی ساختمان در ایران و حضور مستمر همراه با امنیت و آرامش در معاملات ملکی

ارزش های دکتر سازه